Drogowskaz - Rekrutacja

Uwaga

Dodatkowa rekrutacja do projektu „Drogowskaz – kompleksowe wsparcie osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym realizowanym w ramach Centrum Integracji Społecznej Caritasu Archidiecezji Przemyskiej”  odbędzie trwała w terminie od 30.03.2017 r. do 31.03.2017 r. w Przemyślu w Centrum Integracji Społecznej ul. Piotra Skargi 6.

Uwaga

Dodatkowa rekrutacja do projektu „Drogowskaz – kompleksowe wsparcie osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym realizowanym w ramach Centrum Integracji Społecznej Caritasu Archidiecezji Przemyskiej”  odbędzie trwała w terminie od 13.02.2017 r. do 28.02.2017 r. w Przemyślu w Centrum Integracji Społecznej ul. Piotra Skargi 6.

Uwaga

Dodatkowa rekrutacja do projektu „Drogowskaz – kompleksowe wsparcie osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym realizowanym w ramach Centrum Integracji Społecznej Caritasu Archidiecezji Przemyskiej”  odbędzie trwała w terminie od 26.01.2017 r. do 31.01.2017 r. w Przemyślu w Centrum Integracji Społecznej ul. Piotra Skargi 6.

 

Uwaga

Dodatkowa rekrutacja do projektu „Drogowskaz – kompleksowe wsparcie osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym realizowanym w ramach Centrum Integracji Społecznej Caritasu Archidiecezji Przemyskiej”  odbędzie się 31.10.2016r. w Przemyślu w Centrum Integracji Społecznej ul. Piotra Skargi 6.

 

 

Do pobrania:

  1. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie;
  2. Formularz zgłoszeniowy;
  3. Wniosek o skierowanie do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez Centrum Integracji Społecznej w Przemyślu.
Skip to content