O projekcie


Celem projektu Utworzenie trzech wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Sanoku, Leżajsku i Jarosławiu  jest zwiększenie dostępności do usług zdrowotnych dla co najmniej 1400 mieszkańców woj. podkarpackiego w okresie 2.2022-12.2023 r. poprzez utworzenie 3 wypożyczalni sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego w Sanoku, Leżajsku i Jarosławiu oraz świadczenie usług szkoleniowych i doradczych dla ich opiekunów faktycznych. Szkolenia/doradztwo zaplanowano dla 20 opiekunów faktycznych, sprzęt zostanie wypożyczony dla 1400 osób niesamodzielnych

Okres realizacji Projektu: od 01.02.2022 r. do 31.12.2023 r.

W ramach projektu będzie wypożyczany nieodpłatnie sprzęt pielęgnacyjny, rehabilitacyjny i wspomagający oraz udzielane będzie wsparcie szkoleniowo-doradcze dla  opiekunów faktycznych.

Udział w projekcie „Utworzenie trzech wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Sanoku, Leżajsku i Jarosławiu” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Osoby chętne do skorzystania z wypożyczalni są proszone o kontakt z właściwymi wypożyczalniami, szczegółowe informacje w zakładce rekrutacja.