Caritas Archidiecezji Przemyskiej realizuje projekt międzynarodowy „Aktywizacja i motywacja przedstawicieli osób wykluczonych społecznie do podjęcia aktywnych działań edukacyjnych” w ramach programu Erasmus+ „Kompetencje na czasie”. Głównym jego celem jest wsparcie działań edukacyjnych osób wykluczonych społecznie.

Projekt polega na tym, że uczestnicy spotykają się w różnych krajach, a działania prowadzi Caritas Archidiecezji Przemyskiej we współpracy z partnerami – organizacjami pozarządowymi z Polski, Ukrainy, Włoch, Chorwacji i Serbii. Takie spotkanie odbywało się także na terenie naszej archidiecezji w Zboiskach. Przed nami kolejne działania w krajach naszych partnerów.

Dlatego w środę, 22 września 2021 r. o działaniach projektowych w programie „W rytmie wydarzeń” mówiła na naszej antenie Iryna Hapii, koordynator projektu z ramienia Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy