W poniedziałek, 1 marca 2021 r., tematem cotygodniowej audycji Caritas Archidiecezji Przemyskiej „Po prostu Miłość” był międzynarodowy projekt Akademia Aktywny Senior, który realizowany był we współpracy z Fundacją im. Braci Sołuńskich – Cyryla i Metodego. Ostatnio w ramach tej inicjatywy odbyło się spotkanie o charakterze międzykulturowym i międzynarodowym w Sarajewie.

Dlatego gośćmi programu byli: Marek Pankiewicz, rzecznik prasowy Caritas Archidiecezji Przemyskiej i prezes Fundacji im. Braci Sołuńskich – Cyryla i Metodego oraz Iryna Hapii, koordynator projektu Akademia Aktywnego Seniora. Goście podzielili się swoimi spostrzeżeniami wynikającymi z pracy z seniorami, wspólnego wyjazdu i zdradzili kilka planów na przyszłość.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Link z materiałem do odsłuchania